Buradasınız: Ana sayfa - Cilt Tedavisi - Jilet İzi tedavisi
 
 

Jilet İzi tedavisi

Yoksulluk, bıkkınlık, isyan gibi psikolojik durumların habercisi olan jilet izi insanlar üzerinde büyük bir yara bırakırken aynı zamanda vücutta da büyük acılara neden olmaktadır. Ancak günümüz çağında teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bu sorunları ağrısız ve kolayca ortadan kaldırmanın, eski vücudunuza geri kavuşmanın haberi buzlu terapi sisteminin ortaya çıkmasıyla birlikte gündeme gelmiş oldu. Buzlu terapi dediğimiz terapi sistemi belirli seanslarla insan vücuda ve cilde uygulanarak herhangi bir ağrı veya sızı olmadan leke ve izleri gidermede kullanılan önemli buluşlardan biridir. Buzlu terapi sayesinde vücudunuz da yer alan jilet

Jilet iziniz var ve sildirme fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, hemen kliniğimize gelin, ÜCRETSİZ yapacağımız cilt analizinin sonucunda süre ve fiyat bilgisini verelim.

Jilet izlerinin sebebi genellikle psikolojiktir, ergenlik dönemindeki gençlerin bir anlık üzüntü, gerginlik sinir haliyle kendilerine verdikleri zarardır. İlerleyen yaşlarda pişmanlıklar başlar ve tedavi yöntemleri aramaya yönelirler.

Jilet izi tedavisin de tüm dünyada kullanıldığı gibi bizim ülkemizde de kullanılan buzlu terapi yöntemi  çığır açmış durumda, buz kristalleri jilet izi olan bölgeye temas ettirilerek uygulanır.

Jilet izi tedavisi kaç seans sürer?

Jilet izi tedavisindeki seanslar problemin cilt katmanının kaçıncısında olmasıyla bağlantılıdır.

Epidermis-Üst deri

Dermis-Orta deri

Hipodermis-alt deri

3 seans ile 15 seans arası buzlu terapi uygulanır. (Ciltte keloit oluşmussa seanslar fazlalaşabilir)

Son dönemlerin göz bebeği olan akıllı telefonlar adı altında irdelenen android işlemcili dokunmatik cep telefonları neredeyse hem bilgisayar hep telefon hem de internet özelliğini karşılayarak kişinin bilgisayar ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede oyun oynama, internete girme, mesaj gönderme, görüntülü arama, mail gönderme gibi birçok özelliği tek bir cihazda bulmanız mümkündür. İletişim sektörü bir anda alıp başını giderken teknolojinin gelişmesi sağlık sektörüne de yakından alakadar etmektedir. Sağlık alanında yapılan yenilikler, piyasaya sürülen yeni tedavi cihazları, buzlu terapi sistemi çağa bizzat altın harflerle yazdırılacak buluşlardan bazılarıdır. Buzlu terapi ile cilt üzerinden yer alan yara izlerini, jilet izlerini, yanık izlerini kısa seanslarda çabuk şekilde ortadan kaldırmanız mümkün olacaktır. Bu yıl buzlu terapi sistemini tercih eden hastalar en çok Jilet izi Giderme amaçlı tedavi oldular.

Etiketler:, ,


Yorum yapın

Sponsor bağlantılar